Nosidło turystyczne dla dziecka ? czy tylko na wakacje?
Nosidło turystyczne dla dziecka ? czy tylko na wakacje?

Nosidło turystyczne to bardzo praktyczne akcesorium, opracowane z myślą o rodzicach, którzy mimo powiększonego rodzinnego grona nie chcą rezygnować z dalekich wędrówek – podejmowanych na przykład podczas wakacyjnych eskapad. Ale korzyści, jakie daje tego rodzaju sprzęt, można odnieść także w wielu innych sytuacjach.

Nosidło turystyczne dla dziecka –warto się z nim zaprzyjaźnić

Nosidło, w którym może bezpiecznie podróżować najmłodsza latorośl aktywnych rodziców, to nic innego, jak rodzaj fotelika umieszczonego na stelażu. Maluch jest wówczas w bardzo komfortowej sytuacji, ponieważ może wygodnie siedzieć, a jednocześnie pokonywać nawet znaczne odległości – za sprawą niosącego go rodzica. Taki stan rzeczy jest bardzo pożądany zwłaszcza podczas wędrówek po wymagającym terenie – wędrówek, które muszą potrwać jakiś czas, nim będzie można się zatrzymać. Czas takiej wyprawy dziecko umieszczone w turystycznym nosidełku może nawet spokojnie przespać. Ale i poza sezonem na wakacyjne wyprawy nosidełko tego rodzaju może się bardzo przydać: z uwagi na korzyści, jakie przynosi obu stronom.

Nosidło turystyczne dla dziecka może się świetnie sprawdzić również podczas wędrówek przez miejską dżunglę. Zwłaszcza aktywni rodzice, którzy wiele czasu spędzają w przestrzeni miasta i chcą móc jednocześnie być z dziećmi, szybko odkryją zalety takiego rozwiązania.

Nosidełko zakłada się na plecy, przez co przypomina nieco sporych rozmiarów plecak na stelażu. Noszenie słodkiego ciężaru jest jednak bardzo wygodne – o to dbają specjalnie zaprojektowane pasy, które mocują konstrukcję na tułowiu rodzica. Tym sposobem, dorosły ma pełną swobodę ruchów, gdy chodzi o wszystkie kończyny – może szybko poruszać się po dowolnie ukształtowanym terenie, jak też swobodnie posługiwać się rękami. Wszystko to sprawia, że rodzic ma okazję bardzo sprawnie pokonywać kolejne miejsca w mieście, a także zajmować się szeregiem zajęć, które skłoniły go do wyjścia z domu. Korzystanie z tego rodzaju nosidełka to zatem dobry sposób na spędzenie wspólnego, aktywnego dnia, podczas którego używanie wózka mogłoby być niemożliwe albo kłopotliwe.

Warto zaznaczyć, że praktyczność nosidełka turystycznego tkwi także w tym, że posiada ono liczne kieszonki, zdolne przechować niezbędne, podręczne rzeczy – zarówno akcesoria rodzica, jak też przedmioty niezbędne maluchowi, opuszczającemu dom na dłuższy czas. Praktyczność i wygoda to korzyści, jakie odnoszą i rodzic, i dziecko – ale zasadniczym benefitem jest oczywiście fakt, że dorosły i jego pociecha nie muszą się rozstawać.RANKING KLUBÓW - TOP 5

MLKS Siła - logo

Dyscypliny: podnoszenie ciężarów

Ocena: 4,96
Ilość głosów: 105
Toruński Klub Karate Kyokushin - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing, sztuki walki

Ocena: 4,94
Ilość głosów: 11
Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing

Ocena: 4,90
Ilość głosów: 17
Klub Judo Musu Warszawa Ursynów - Judo dla dzieci - logo

Dyscypliny: aikido, joga, ju-jitsu, judo, karate, mma,...

Ocena: 4,86
Ilość głosów: 29
Warszawski Klub Kendo - logo

Dyscypliny: kendo

Ocena: 4,82
Ilość głosów: 31

POLECANE KLUBY

Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk - logo
Dyscypliny: biegi narciarskie, hale sportowe, koszykówka,...

Szczyrk

City Tennis Club - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

FITNESS PLANET - logo
Dyscypliny: fitness

Wrocław

OSTATNIO DODANE

EX - logo
EX
Dyscypliny: piłka nożna

Gdańsk

Skatepark Macieja Kamieńskiego - logo
Dyscypliny: rolki/skate parki

Gdańsk

Skatepark Gdańsk Osowa - logo
Dyscypliny: rolki/skate parki

Gdańsk

Skatepark Łódź Park Miejski - logo
Dyscypliny: rolki/skate parki

Łódź