Modna czapka na zimę - czyli jaka?
Modna czapka na zimę - czyli jaka?

Moda w zasadzie nieustannie odmienia swoje oblicze: za pośrednictwem poszczególnych kolekcji liczących się projektantów, narzucając każdemu sezonowi nowe trendy. Trudno jednak zaprzeczyć że w obecnych czasach wszystko jest dozwolone, a styl to kwestia indywidualna, wypracowywana przez każdego człowieka.

Z tego powodu asortyment odzieżowych możliwości pozostaje niemal nieograniczonym zbiorem możliwości, wśród których można przebierać jak w ulęgałkach – tym gorliwiej, im poważniej traktuje się kwestię budowania własnego wizerunku. Dosyć istotnym akcesorium, pomagającym dopełnić wielu stylizacji, są nakrycia głowy. W chłodniejszych porach roku stają się one wręcz nieodzownym elementem codziennego, wyjściowego stroju.

Modna czapka na zimę, czyli dla każdego coś miłego

W kwestii zimowych czapek wybór wcale nie jest tak jednoznaczny i oczywisty, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Fakt, że bardzo lubianym i popularnym rozwiązaniem w tej materii są czapki dzianinowe – ale nie jest to główne i zasadnicze wyjście z impasu. Na myśl o zimie można mieć oczywiście na myśli dość mocno przylegającą do głowy czapkę lub nieco luźniej sporządzony beret – i widzieć wszystkie te pokrewne modele jako fasony pieczołowicie wydziergane na drutach.

Chociaż obecnie dostępna w sklepie czapka z większym prawdopodobieństwem będzie efektem pracy maszyn dziewiarskich, ręcznie robione modele wciąż można nabyć, ciesząc się ich wyjątkowością. Wełniane dzianiny to jednak nie jedyne rozwiązanie, gdy mowa o ciepłych nakryciach głowy. Wełnę doganiają także pokrewne jej materiały, a w każdym razie równie dobrze radzące sobie z termoizolacją – mowa tu o cieńszej bawełnie, przyjemnym w dotyku akrylu czy ciepłym polarze.

Różnego rodzaju dzianinowe,  a równocześnie modne czapki zimowe można znaleźć w ofertach licznych producentów, a prezentowane klientom modele lśnią wszystkimi kolorami tęczy i szczycą się rozmaitymi rodzajami zdobień. Modna czapka na zimę może być zarówno klasycznym fasonem z pomponem, jak też nabitą ćwiekami, nowoczesną papachą.

Wielu producentów nawiązuje też do mód sprzed wieków: proponując klientom nakrycia głowy obszywane sztucznym futerkiem i w ten sposób zbliżające się do tego, jak niegdyś nosiły się przedstawicielki odległych pokoleń. W modzie bowiem każdy trend wraca jak bumarang.RANKING KLUBÓW - TOP 5

Klub Bilardowy Hades - logo

Dyscypliny: bilard

Ocena: 5,00
Ilość głosów: 18
MLKS Siła - logo

Dyscypliny: podnoszenie ciężarów

Ocena: 4,96
Ilość głosów: 105
Klub Judo Musu Warszawa Ursynów - Judo dla dzieci - logo

Dyscypliny: aikido, joga, ju-jitsu, judo, karate, mma,...

Ocena: 4,86
Ilość głosów: 29
Warszawski Klub Kendo - logo

Dyscypliny: kendo

Ocena: 4,82
Ilość głosów: 31
Bokserski Klub Rekreacyjny GLADIATOR Białystok - logo
Ocena: 4,80
Ilość głosów: 156

POLECANE KLUBY

Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk - logo
Dyscypliny: biegi narciarskie, hale sportowe, koszykówka,...

Szczyrk

City Tennis Club - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

FITNESS PLANET - logo
Dyscypliny: fitness

Wrocław

OSTATNIO DODANE

Skatepark Macieja Kamieńskiego - logo
Dyscypliny: rolki/skate parki

Gdańsk

Skatepark Gdańsk Osowa - logo
Dyscypliny: rolki/skate parki

Gdańsk

Skatepark Łódź Park Miejski - logo
Dyscypliny: rolki/skate parki

Łódź

Skatepark Łódź Widzew - logo
Dyscypliny: rolki/skate parki

Łódź