Szkółka narciarska dla dzieci w Korbielowie - odkryj jej uroki!
Szkółka narciarska dla dzieci w Korbielowie - odkryj jej uroki!

Korbielów to malowniczo położona miejscowość w Beskidzie Żywieckim, która polskim pielgrzymom jest znana jako siedziba Sanktuarium Matki Bożej Korbielowskiej. Z kolei miłośników górskich wycieczek przyciągają tu biegnące przez Korbielów liczne szlaki turystyczne, zapraszające do pieszych wędrówek. Ale tutejsze warunki naturalne sprzyjają przede wszystkim zimowym rozrywkom sportowym. Zbocza Pilska zapraszają w szczególny sposób narciarzy – zarówno tych doświadczonych, jak i tych stawiających dopiero swoje pierwsze kroki na nogach, do których przymocowano narty.

Szkółka narciarska dla dzieci w Korbielowie – dla najmłodszych narciarzy

Korbielowski ośrodek narciarski, skupiony wokół szczytu Pilsko, to jeden z najwyżej położonych obiektów tego typu w Polsce – pod tym względem ustępuje jedynie Kasprowemu Wierchowi. Głównie z uwagi na to ta niewielka miejscowość, położona zaledwie 19 kilometrów od Żywca jest istotnym punktem na zimowej mapie Polski.

Od pewnego czasu zasługuje na szczególną uwagę turystów, którzy wybierają się na zimowy wypoczynek razem z dziećmi – ponieważ do dyspozycji najmłodszych adeptów narciarstwa pozostaje ulokowane tuż obok głównego kompleksu przedszkole narciarskie. Rodzice mogą powierzyć swoje pociechy opiece wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapoznają dzieci z podstawami najpopularniejszego sportu zimowego.

Szkółka narciarska dla dzieci w Korbielowie (zobacz tutaj) daje najmłodszym turystom szansę na poznanie i pokochanie białego szaleństwa: przedszkole przyjmuje już 3-letnie brzdące. Do dyspozycji małych, początkujących sportowców pozostają dwa wyciągi talerzykowe: wiodące na trasy o długości 100 i 200 metrów. Przystępnie prowadzone lekcje zmierzają do tego, by ośmielone swoimi postępami maluchy coraz odważniej pokonywały górskie stoki.

Co istotne, w przedszkolu mogą liczyć nie tylko na obecność troskliwych opiekunów, ale także chętnych do zabawy rówieśników – kurs jest więc świetną okazją do tego, by zdobyć nowe umiejętności, ale jednocześnie też zgromadzić wiele wesołych wspomnień. Korbielów zaprasza małych narciarzy przez 5 miesięcy w roku, a samo miasteczko zachęca do pobytu w tych pięknych okolicach także dzięki swojemu urokowi tradycyjnej, góralskiej osady.RANKING KLUBÓW - TOP 5

Klub Bilardowy Hades - logo

Dyscypliny: bilard

Ocena: 5,00
Ilość głosów: 18
MLKS Siła - logo

Dyscypliny: podnoszenie ciężarów

Ocena: 4,96
Ilość głosów: 105
Klub Judo Musu Warszawa Ursynów - Judo dla dzieci - logo

Dyscypliny: aikido, joga, ju-jitsu, judo, karate, mma,...

Ocena: 4,86
Ilość głosów: 29
Warszawski Klub Kendo - logo

Dyscypliny: kendo

Ocena: 4,82
Ilość głosów: 31
Bokserski Klub Rekreacyjny GLADIATOR Białystok - logo
Ocena: 4,80
Ilość głosów: 156

POLECANE KLUBY

Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk - logo
Dyscypliny: biegi narciarskie, hale sportowe, koszykówka,...

Szczyrk

City Tennis Club - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

FITNESS PLANET - logo
Dyscypliny: fitness

Wrocław

OSTATNIO DODANE

Lowlanders Białystok - logo
Dyscypliny: futbol amerykański

Białystok

Tai Chi dla seniorów - logo
Dyscypliny: sztuki walki, tai chi

Gdańsk

Uczniowski Klub Piłki Ręcznej - logo
Dyscypliny: piłka ręczna

Warszawa