Odwieczne pytanie: jakie rolki wybrać?
Odwieczne pytanie: jakie rolki wybrać?

Marzą Ci się rolki hokejowe? Ta kategoria udowadnia, że rolki służą nie tylko jako akcesorium dla osób podejmujących indywidualne treningi. Zarazem przypomina, z czym wiąże się historia powstania rolek, jako sprzętu rekreacyjnego: miały być letnią alternatywą dla łyżew. A rolki hokejowe to sprzęt do praktykowania letniej wersji tego zimowego sportu.

Rolki hokejowe – bo gra toczy się nie tylko na lodzie

Hokej na trawie to kreatywna odpowiedź miłośników tej gry zespołowej, która zazwyczaj jest rozgrywana na lodowisku. Żeby stać się pełnoprawnym graczem, wypada zaopatrzyć się w stosowną parę rolek i opanować zasady gry rozgrywanej w nieco nietypowych warunkach. Dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym nieco nietypowym wyzwaniu, w tej kategorii znajdą się rolki Nike Bauer. Ta marka specjalizuje się bowiem w produkowaniu sprzętu hokejowego. Jest liderem w tej konkretnej branży, dostarczając ekwipunku przed wszystkim zawodnikom klasycznej odmiany hokeja. A jednak nie zapomina też o tych, którzy wolą odkrywać te zabawę na nowo. Rolki Nike Bauer to sprzęt, w którym ten plan się powiedzie.

A co powiesz na cały zestaw rolek?

Żeby można było nazywać siebie rolkarzem, trzeba być oczywiście właścicielem pary rolek. A jednak ten kluczowy sprzęt skatingowy to jeszcze zbyt mało, by bezpiecznie rozpocząć przygodę z tym rodzajem rekreacji. Wśród dodatkowych akcesoriów, które uczynią przejażdżki na rolkach bezpieczniejszymi, znajdują się między innymi zestawy ochraniaczy a nadgarstki, łokcie i kolana, a także kask chroniący głowę. Całe to wyposażenie można skompletować samodzielnie, szukając poszczególnych elementów w asortymencie sklepu sportowego, ale niektórzy producenci rolek przygotowują gotowe zestawy – odznaczające się już jednolitą estetyką.

Rolki dla dziecka – jak dokonać wyboru?

Dzięki rolkom można trenować różne rodzaje jazdy – bo skatingowa zabawa może być mniej lub bardziej intensywna. Dają o tym znać już zróżnicowane modele rolek, jakie można znaleźć w ofercie poszczególnych producentów.

Jednak jeżeli para rolek ma być prezentem-niespodzianką, dopiero zapraszającym do poznania świata skatingu i kryjących się w nim przyjemności, warto dokonywać wyboru wśród rolek rekreacyjnych. Jednocześnie, kupując rolki na prezent (zobacz tutaj: https://www.rolki.net.pl/rolki/) , warto pamiętać jeszcze o kwestii bezpieczeństwa małego rolkarza. Nie chodzi wyłącznie o to, że pierwsze próby opanowania rolek będą okupione upadkami – każda przejażdżka, nawet tak podejmowana przez bardziej doświadczonego skatera, może przynieść niemiłe i bolesne konsekwencje. Mając na względzie bezpieczeństwo małego skatera, trzeba pamiętać o dopełnieniu sportowego prezentu o niezbędne dodatki.

Niektóre marki przypominają o tym nabywcom, proponując skomponowane już zestawy, czyli rolki z ochraniaczami. Decydując się na przygotowany już zestaw, nie trzeba samodzielnie szukać uzupełniających akcesoriów – te obecne w komplecie prezentują tę samą jakość, co rolki, a poza tym są do nich dostosowane pod względem kolorystycznym. Inwestując w zestaw rolek i ochraniaczy, można podarować dziecku zaproszenie do bezpiecznej zabawy – która z czasem może przerodzić się w życiową pasję.

 RANKING KLUBÓW - TOP 5

MLKS Siła - logo

Dyscypliny: podnoszenie ciężarów

Ocena: 4,96
Ilość głosów: 105
Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing

Ocena: 4,92
Ilość głosów: 21
Toruński Klub Karate Kyokushin - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing, sztuki walki

Ocena: 4,90
Ilość głosów: 16
Klub Judo Musu Warszawa Ursynów - Judo dla dzieci - logo

Dyscypliny: aikido, joga, ju-jitsu, judo, karate, mma,...

Ocena: 4,86
Ilość głosów: 29
KS Wierzyca - logo

Dyscypliny: boks

Ocena: 4,82
Ilość głosów: 11

POLECANE KLUBY

Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk - logo
Dyscypliny: biegi narciarskie, hale sportowe, koszykówka,...

Szczyrk

City Tennis Club - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

FITNESS PLANET - logo
Dyscypliny: fitness

Wrocław

OSTATNIO DODANE

MKS Le Soleil - logo
Dyscypliny: łyżwy/lodowiska

Toruń

FENIX KRAV MAGA MILANÓWEK - logo
Dyscypliny: krav maga

MILANÓWEK

FENIX KRAV MAGA PRUSZKÓW - logo
Dyscypliny: krav maga

PRUSZKÓW

FENIX KRAV MAGA WARSZAWA - logo
Dyscypliny: krav maga

Warszawa