Rolki do jazdy agresywnej ? przepustka do szalonej zabawy
Rolki do jazdy agresywnej ? przepustka do szalonej zabawy

Z każdym hobby jest tak samo: najpierw nieśmiało rozważamy, czy warto poświęcić konkretnemu zajęciu cały swój wolny czas, później zdobywamy potrzebne akcesoria i przystępujemy do nauki nowych umiejętności, a jeszcze później odkrywamy, że zatraciliśmy się na dobre. W miarę upływu czasu zapał wcale nie słabnie, ale przeradza się w motywację, żeby osiągać kolejne cele na drodze do doskonałości. Poświęcanie czasu na hobby to zawsze poświęcanie czasu na osobisty rozwój, doskonalenie własnych umiejętności i zdolności w wybranej dziedzinie. Nie inaczej jest w kategorii sportowej, znanej jako letni skating.

Rolki do jazdy agresywnej – co mogą ci dać?

Twoja droga zaczęła się tak samo, jak każdego innego skatera. Podczas pierwszych lekcji uczyłeś się utrzymać równowagę w tych dziwnych butach, które pod podeszwami mają szereg czterech kółeczek. Kiedy już ta sztuka ci się udała, doskonaliłeś sztukę poruszania się przed siebie, kontrolowania tempa jazdy i skręcania w zamierzonym momencie. Uczyłeś się z gracją i sprawnie zatrzymywać – dokładnie tam, gdzie było ci to potrzebne i wcale nie dlatego, że nieopodal stała ławka albo śmietniczka, które pozwoliły się złapać. W miarę, jak kolejne proste manewry traciły przed tobą tajemnice, nabierałeś ochoty na więcej – i w pewnym momencie stanąłeś przed pytaniem co dalej – czy proste przejażdżki po parkowych alejkach to już wszystko, co mógłbyś osiągnąć i co może dać ci satysfakcję? I wtedy było już jasne, że czas na nową parę rolek.

Większe, twardsze kółka, płoza z nieregularnie rozmieszczonymi kółkami – to tylko niektóre znaki szczególne rolek, które mogą zaprowadzić cię do kolejnych barw skatingu. Zabawa na rolkach mieni się bowiem wszystkimi kolorami skateparków i umieszczonych tam przeszkód: ale żeby skorzystać z tych wszystkich atrakcji, żeby zacząć się mierzyć z zupełnie nowymi wyzwaniami, musisz zdobyć konkretną parę rolek.

Tutaj wybór nie jest już tak prosty jak podczas dobierania modelu to rekreacyjnej jazdy fitness. Rolki do jazdy agresywnej to pomocnicy, którzy pozwolą ci nie tylko jeździć, ale też skakać i pokonywać nietypowe przeszkody. Kiedy je założysz, pokonasz własne rekordy prędkości, dostaniesz szansę, żeby zostać mistrzem slalomu i mistrzem wyścigu z przeszkodami. Po prostu zastanów się, po jakie sukcesy chcesz sięgać, jaki rodzaj adrenaliny chcesz poczuć – i wybierz się do sklepu sportowego. Wcześnie oczywiście doczytaj na dobrym portalu skatingowym, na jakie modele warto zwracać uwagę, celując w konkretne typy agresywnego skatingu.RANKING KLUBÓW - TOP 5

MLKS Siła - logo

Dyscypliny: podnoszenie ciężarów

Ocena: 4,96
Ilość głosów: 105
Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing

Ocena: 4,91
Ilość głosów: 23
Toruński Klub Karate Kyokushin - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing, sztuki walki

Ocena: 4,91
Ilość głosów: 18
Klub Judo Musu Warszawa Ursynów - Judo dla dzieci - logo

Dyscypliny: aikido, joga, ju-jitsu, judo, karate, mma,...

Ocena: 4,87
Ilość głosów: 30
WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI - logo

Dyscypliny: ju-jitsu, karate, obozy sportowe, sztuki walki

Ocena: 4,86
Ilość głosów: 36

POLECANE KLUBY

Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk - logo
Dyscypliny: biegi narciarskie, hale sportowe, koszykówka,...

Szczyrk

City Tennis Club - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

FITNESS PLANET - logo
Dyscypliny: fitness

Wrocław

OSTATNIO DODANE

Szkoła Tenisa Go Tennis Academy - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

Sprint Bielsko-Biała - logo
Dyscypliny: lekka atletyka

Bielsko-Biała

WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI - logo
Dyscypliny: ju-jitsu, karate, obozy sportowe, sztuki walki

Krzyż Wielkopolski