Jeden sprzęt, dwie funkcje - dlaczego rolki 2w1 to doskonały zakup?
Jeden sprzęt, dwie funkcje - dlaczego rolki 2w1 to doskonały zakup?

Sport powinien uprawiać każdy, niezależnie od wieku, kondycji czy zawodu. Codzienna dawka ruchu jest konieczna w celu zachowania dobrego zdrowia, dlatego powinno się podejmować treningu w sposób regularny i uporządkowany, przez cały rok, bez większych odstępów. Chociaż wiosna, lato i wczesna jesień nie stanowią pod tym względem większego problemu – można przecież w dowolnym momencie wyjść na zewnątrz, pobiegać i cieszyć się świeżym powietrzem, to gdy temperatury za oknem zaczynają spadać poniżej zera, kwestia ta staje się nieco bardziej skomplikowana.

W zimę nadal można efektywnie uprawiać sport, lecz należy zwrócić uwagę na to, że sporty zimowe znacznie różnią się od tego, do czego mamy dostęp w cieplejsze pory roku. Wiele osób przenosi się do zamkniętych siłowni lub podejmuje się ćwiczeń w domu. Chociaż nie jest to złe rozwiązanie, to wcale nie trzeba odmawiać sobie treningu na świeżym powietrzu – wystarczy dobrze się wyposażyć. Jednym z najpopularniejszych aktywności zimowych są łyżwy. Ludzie uwielbiają bawić się na lodowiskach, dlatego miejsca te są zazwyczaj oblegane tak szybko, jak temperatura pozwala na ich otwarcie.

Łyżwy są szczególnie podobne do innego typu aktywności, a mianowicie rolek. To bardzo ciekawe, gdyż z technicznego punktu widzenia, dyscypliny te są bardzo do siebie zbliżone. Większość osób, które opanowały jazdę przy pomocy jednego z tych sprzętów, z pewnością nie będzie miała problemów z drugim. Producenci dostrzegli pewien potencjał w tym podobieństwie, prezentując swoim klientom rolki 2w1 (zobacz: https://www.rolki.net.pl/rolki-lyzwy/) , czyli dość interesujące podejście do tych dwóch, klasycznych akcesoriów.

Czym są rolki 2w1 – proste, a genialne!

Konstrukcja łyżworolek jest bardzo prosta. Z racji, że zarówno rolki, jak i łyżwy mają podobną budowę, połączenie ich wcale nie należało do szczególnie trudnych zadań. Kluczem jest tu wymienna płoza, która umożliwia szybką zamianę na kółka. Kilka sekund – to wszystko, czego potrzeba, aby zmienić łyżwy na rolki.

Jak można się domyślić, jest to rozwiązanie szczególnie atrakcyjne pod względem ekonomicznym. Wydaje się pieniądze na jeden sprzęt, podczas gdy tak naprawdę zyskuje się dwa, w pełni funkcjonalne gadżety.

Świetna zabawa w każdą porę roku

Lato – jazda w parku na rolkach. Zima – sportowe przygody na lodowisku. Rolki 2w1 sprawiają, że aktywność fizyczną można kontynuować przez cały rok, bez obawy o temperaturę. Warto zatem się w nie wyposażyć i przekonać, że jest to jedno z najbardziej praktycznych, sportowych akcesoriów, w jakie można się wyposażyć.RANKING KLUBÓW - TOP 5

MLKS Siła - logo

Dyscypliny: podnoszenie ciężarów

Ocena: 4,96
Ilość głosów: 105
Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing

Ocena: 4,92
Ilość głosów: 21
Toruński Klub Karate Kyokushin - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing, sztuki walki

Ocena: 4,90
Ilość głosów: 16
Klub Judo Musu Warszawa Ursynów - Judo dla dzieci - logo

Dyscypliny: aikido, joga, ju-jitsu, judo, karate, mma,...

Ocena: 4,86
Ilość głosów: 29
WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI - logo

Dyscypliny: ju-jitsu, karate, obozy sportowe, sztuki walki

Ocena: 4,85
Ilość głosów: 34

POLECANE KLUBY

Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk - logo
Dyscypliny: biegi narciarskie, hale sportowe, koszykówka,...

Szczyrk

City Tennis Club - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

FITNESS PLANET - logo
Dyscypliny: fitness

Wrocław

OSTATNIO DODANE

WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI - logo
Dyscypliny: ju-jitsu, karate, obozy sportowe, sztuki walki

Krzyż Wielkopolski

MKS Le Soleil - logo
Dyscypliny: łyżwy/lodowiska

Toruń

FENIX KRAV MAGA MILANÓWEK - logo
Dyscypliny: krav maga

MILANÓWEK