Najlepsza szkoła masażu w Polsce?
Najlepsza szkoła masażu w Polsce?

Aby wiedzieć, jak zrobić masaż, trzeba być wyposażonym w specjalistyczną wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Owszem jest to czynność, która nie wymaga ponad ludzkich zdolności, ani wygórowanych umiejętności władania specjalnymi sprzętem. Wykonuje się ją niemalże gołymi rękami, lecz według określonych zasad i prawideł. Niezwykle ważna u masażysty jest jego znajomość anatomii, unerwienia ciała i wyjątkowości niektórych jego fragmentów.

Akademia Masażu Karuna

Nasza szkoła masażu ze względu na szczególny charakter prowadzonych w niej zajęć musiała powstać w miejscu specjalnym. Takim, które położone z dala od zgiełku cywilizacji, pędu i hałasu, będzie oazą spokoju i przystanią dla tych, którzy postanowili zwolnić, wyciszyć się i udoskonalić swoje ciało i duszę. Bory Tucholskie to obszar, który słynie z wyjątkowo bujnej flory i fauny, a my pragnąc się do niej zbliżyć, założyliśmy swą szkołę masażu właśnie tam. Chcąc się u nas uczyć, możesz skorzystać z oferowanych przez nas miejsc noclegowych położonych w samym sercu tej zielonej i dzikiej puszczy.

Ajurweda – co to jest?

Tak zbliżone z naturą otoczenie z pewnością pomoże w przygotowaniu się do kursów od strony mentalnej. Przecież w myśl ajurwedańskiej filozofii należy dążyć do jak na doskonalszego połączenia sfery duchowej z cielesną. Ajurweda jest najstarszym tak rozbudowanym systemem działań leczniczych, w których skład wchodzi wiele praktyk, począwszy od przestrzegania konkretnych zasad żywieniowych, a skończywszy na medytacji i jodze. Jedną z nich jest też masaż ajurwedański. Polega on m.in. na wywołaniu w masowanej osobie stanu, tak głębokiego odprężenia, w którym jego duchowość i ciało wzajemnie ze sobą rezonują.

Akademia Masażu Karuna – co oferuje?

Jesteśmy szkołą, która jako pierwsza w Polsce otrzymała niezwykle poważaną w środowisku Akredytację Kuratorium Oświaty. Dzięki niej możemy prowadzić wysokiej jakości kursy masaży orientalnych, ajurwedyjskich, a także masaży klasycznych z elementami technik orientalnych. Tym samym nasi absolwenci, mogą być pewni, że otrzymując pełen pakiet fachowej wiedzy, zyskują jednocześnie glejt aprobaty od Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ponadto nasza kadra, która jest odpowiedzialna za właściwe przygotowanie kursantów. Są to bowiem ludzie z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i z wielką pasją do masażu. Pozyskując swą wiedzę od najlepszych mistrzów tego fachu, pragną przekazać ją innym, aby krzewić to jakże terapeutyczne rzemiosło.

undefinedRANKING KLUBÓW - TOP 5

MLKS Siła - logo

Dyscypliny: podnoszenie ciężarów

Ocena: 4,96
Ilość głosów: 105
Toruński Klub Karate Kyokushin - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing, sztuki walki

Ocena: 4,91
Ilość głosów: 19
Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate - logo

Dyscypliny: karate, kickboxing

Ocena: 4,90
Ilość głosów: 24
Klub Judo Musu Warszawa Ursynów - Judo dla dzieci - logo

Dyscypliny: aikido, joga, ju-jitsu, judo, karate, mma,...

Ocena: 4,87
Ilość głosów: 30
WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI - logo

Dyscypliny: ju-jitsu, karate, obozy sportowe, sztuki walki

Ocena: 4,86
Ilość głosów: 36

POLECANE KLUBY

Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk - logo
Dyscypliny: biegi narciarskie, hale sportowe, koszykówka,...

Szczyrk

City Tennis Club - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

FITNESS PLANET - logo
Dyscypliny: fitness

Wrocław

OSTATNIO DODANE

Queen's Tenis Warszawa - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

Szkoła Tenisa Go Tennis Academy - logo
Dyscypliny: tenis ziemny/korty

Warszawa

Sprint Bielsko-Biała - logo
Dyscypliny: lekka atletyka

Bielsko-Biała

WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI - logo
Dyscypliny: ju-jitsu, karate, obozy sportowe, sztuki walki

Krzyż Wielkopolski